Prostírání PVC+PES 45x30cm CULINARIA CHECKS
Odolné a moderní prostírání pro každou příležitost.
Prostírání PVC + PES 45 x 30 cm, CULINARIA CHECKS.
rozměry: 45 x 30 cm
materiál: 75% PVC, 25% PES
sílá vláken: 0,6 mm
konstrukce: 2 x 2 mm
Prostírání CULINARIA Checks,
Odolné a moderní prostírání pro každou příležitost.
rozměry: 45 x 30 cm
materiál: 75% PVC, 25% PES
sílá vláken: 0,6 mm
konstrukce: 2 x 2 mm
Prostírání CULINARIA Checks,
Odolné a moderní prostírání pro každou příležitost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání PH |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419043450 |
| Hmotnost přepravní: | 0,1kg |
| Výška přepravní: | 0,02cm |
| Šířka přepravní: | 30cm |
| Hloubka přepravní: | 45cm |
| Objem přepravní: | 0,027dm3 |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
