Prkénko 35x15,5cm BRILLANTE dřev.
Dřevěné krájecí prkénko s rukojetí BANQUET Brillante, rozměry - 155 x 350 x 15 mm, materiál - buk, kvalitní zpracování, provedení natur.
Dřevěné krájecí prkénko s rukojetí BANQUET Brillante, rozměry - 155 x 350 x 15 mm, materiál - buk, kvalitní zpracování, provedení natur.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prkénko dřev. |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8591022314722 |
| Výška přepravní: | 1,5cm |
| Šířka přepravní: | 16cm |
| Hloubka přepravní: | 35cm |
| Objem přepravní: | 0,84dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,423kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
