Pájedlo úplné 4435.
Náhradní pájecí nástavec, který je vhodný pro hořáky.
Náhradní pájecí nástavec, který je vhodný pro hořáky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590584443505 |
| Šířka přepravní: | 12,5cm |
| Výška přepravní: | 14,5cm |
| Hloubka přepravní: | 3cm |
| Objem přepravní: | 0,54375dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,2kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
