Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591022306079 |
| Hmotnost přepravní: | 0,34kg |
| Výška přepravní: | 1,5cm |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 46cm |
| Objem přepravní: | 0,69dm3 |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
