Nůž jídelní CELESTRA nerez (3ks)
Nůž jídelní CELESTRA, 3ks. Materiál: nerez 14/1, povrch lesklý. Délka 20,5 cm. Síla nerezu: 3,50 mm, povrchová úprava: hand polish.
Nůž jídelní CELESTRA, 3ks. Materiál: nerez 14/1, povrch lesklý. Délka 20,5 cm. Síla nerezu: 3,50 mm, povrchová úprava: hand polish.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbor nerez |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022621868 |
| Výška přepravní: | 0cm |
| Šířka přepravní: | 0cm |
| Hloubka přepravní: | 0cm |
| Objem přepravní: | 0dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,01kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
