Předložka koupelnová 40x60cm ČER/ŠE
Absorpční předložka zajistí v koupelně větší bezpečnost, zabrání uklouznutí a zároveň je i pěkným doplňkem.
Předložka koupelnová 40 x 60 cm, ČER / ŠE.
rozměry: 40 x 60 cm
barva: černo - šedá
Absorpční předložka zajistí v koupelně větší bezpečnost, zabrání uklouznutí a zároveň je i pěkným doplňkem.
rozměry: 40 x 60 cm
barva: černo - šedá
Absorpční předložka zajistí v koupelně větší bezpečnost, zabrání uklouznutí a zároveň je i pěkným doplňkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předložka koupelnová |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 5903313443609 |
| Výška přepravní: | 0,3cm |
| Šířka přepravní: | 40cm |
| Hloubka přepravní: | 60cm |
| Objem přepravní: | 0,72dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,46kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
