EXTOL PREMIUM 8825111 pravítko hliníkové s plast. rukojetí, 800mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pravítka, úhloměry a úhelníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8595703608162 |
| info: | II. třída přesnosti |
| technické parametry: | 800mm |
| značka: | EXTOL PREMIUM |
| doplňující parametr: | šířka 58mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
