TYR I solární powerbanka 10000mAh VIKING
Solární powerbanka VIKING TYR I,,Kapacita baterie 10 000mAh/3.7V (37Wh),Podpora rychlonabíjení až 22.5W,Rozložitelné solární panely,Odolné zpracování proti otřesům a nárazům,Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP54,Integrovaná LED svítilna s SOS režimem,Wireless bezdrátové nabíjení 15W s magnetickým připojením,Vlastní rychlonabíjení až 18W,,Materiál: ABS + PC,Baterie: lithium-polymer,Rozměr: 171 x 98 x 41 mm,Váha: 570g,,Výstupy:,USB-A: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 9V/2A; 12V/1.5A (QC22.5 Max),USB-C: 5V/3A; 9V/2.2A; 12V/1 .67A (PD20W Max),Wireless (Qi): 15W (max),,Vstupy:,USB-C: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A (PD
Solární powerbanka VIKING TYR I
Kapacita baterie 10 000mAh/3.7V (37Wh)
Podpora rychlonabíjení až 22.5W
Rozložitelné solární panely
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP54
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W s magnetickým připojením
Vlastní rychlonabíjení až 18W
Materiál: ABS + PC
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 171 x 98 x 41 mm
Váha: 570g
Výstupy:
USB-A: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 9V/2A; 12V/1.5A (QC22.5 Max)
USB-C: 5V/3A; 9V/2.2A; 12V/1 .67A (PD20W Max)
Wireless (Qi): 15W (max)
Vstupy:
USB-C: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A (PD18W Max)
Kapacita baterie 10 000mAh/3.7V (37Wh)
Podpora rychlonabíjení až 22.5W
Rozložitelné solární panely
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP54
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W s magnetickým připojením
Vlastní rychlonabíjení až 18W
Materiál: ABS + PC
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 171 x 98 x 41 mm
Váha: 570g
Výstupy:
USB-A: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 9V/2A; 12V/1.5A (QC22.5 Max)
USB-C: 5V/3A; 9V/2.2A; 12V/1 .67A (PD20W Max)
Wireless (Qi): 15W (max)
Vstupy:
USB-C: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A (PD18W Max)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8595656509042 |
| Kapacita baterie: | 10 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 18 W |
| Výstupní proud: | 5,0 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 2 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | LED |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Technologie nabíjení: | QC 3.0 |
| Výška: | 17,1 cm |
| Šířka: | 9,8 cm |
| Hloubka: | 4,1 cm |
| Hmotnost výrobku: | 570 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
