SKADI II outd.powerbanka 20000mAh VIKING
Outdoorová powerbanka Viking SKADI II,,Kapacita baterie 20 000mAh/3.7V (74Wh),Podpora rychlonabíjení až PD30W,Odolné zpracování proti otřesům a nárazům,Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP66,Integrovaná LED svítilna s SOS režimem,Wireless bezdrátové nabíjení 15W,,Materiál: ABS + PC,Baterie: lithium-polymer,Rozměr: 175 x 93 x 35 mm,Váha: 605g,,Výstupy:,USB-A1: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max),USB-A2: 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A (18W max),USB-C: 5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A (PD30W max),Wireless (Qi): 15W (max),,Vstupy:,USB-C:5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A (PD30W max),
Outdoorová powerbanka Viking SKADI II
Kapacita baterie 20 000mAh/3.7V (74Wh)
Podpora rychlonabíjení až PD30W
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP66
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W
Materiál: ABS + PC
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 175 x 93 x 35 mm
Váha: 605g
Výstupy:
USB-A1: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)
USB-A2: 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A (18W max)
USB-C: 5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A (PD30W max)
Wireless (Qi): 15W (max)
Vstupy:
USB-C:5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A (PD30W max)
Kapacita baterie 20 000mAh/3.7V (74Wh)
Podpora rychlonabíjení až PD30W
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP66
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W
Materiál: ABS + PC
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 175 x 93 x 35 mm
Váha: 605g
Výstupy:
USB-A1: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)
USB-A2: 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A (18W max)
USB-C: 5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A (PD30W max)
Wireless (Qi): 15W (max)
Vstupy:
USB-C:5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A (PD30W max)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8595656509677 |
| Kapacita baterie: | 20 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 30 W |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 3 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | NE |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Technologie nabíjení: | PD 30W |
| Výška: | 17,5 cm |
| Šířka: | 9,3 cm |
| Hloubka: | 3,5 cm |
| Hmotnost výrobku: | 605 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
