Mléčenka 310ml BLUE FLOWER keramická
Mléčenka BLUE FLOWER s krásným květinovým vzorem o objemu 310 ml se hodí při podávání kávy nebo čaje při všedních i svátečních příležitostech. Mléčenka je vhodná do mikrovlnné trouby i myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.
Mléčenka BLUE FLOWER s krásným květinovým vzorem o objemu 310 ml se hodí při podávání kávy nebo čaje při všedních i svátečních příležitostech. Mléčenka je vhodná do mikrovlnné trouby i myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelán, keramika |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8590419115942 |
| Výška přepravní: | 11cm |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 14cm |
| Objem přepravní: | 1,232dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,175kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
