Hrnek 350ml BONNET,s víčkem,keram.ZE,s nerez sítkem
materiál: keramika
Hrnek 350 ml, BONNET,s víčkem, keramický ZE,s nerez sítkem.
objem: 350 ml
průměr: 8,5 cm
výška: 12 cm
materiál: keramika
barva: světle zelená
Hrnek BONNET s,nerezovým sítkem na louhování čaje.
Hrnek i víčko lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
objem: 350 ml
průměr: 8,5 cm
výška: 12 cm
materiál: keramika
barva: světle zelená
Hrnek BONNET s,nerezovým sítkem na louhování čaje.
Hrnek i víčko lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelán, keramika |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8591022322833 |
| Hmotnost přepravní: | 0,542kg |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Výška přepravní: | 13,5cm |
| Hloubka přepravní: | 13cm |
| Objem přepravní: | 1,755dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
