Cukřenka BLUE FLOWER v.9,5cm keramická
Cukřenka BLUE FLOWER s krásným květinovým vzorem o výšce 9,5 cm se hodí při podávání kávy nebo čaje při všedních i svátečních příležitostech. Cukřenka je vhodná do myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.
Cukřenka BLUE FLOWER v. 9,5 cm, keramická.
výška: 9,5 cm
materiál: keramika
Cukřenka BLUE FLOWER s krásným květinovým vzorem se hodí při podávání kávy nebo čaje při všedních i svátečních příležitostech.
Cukřenka je vhodná do myčky.
S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.
výška: 9,5 cm
materiál: keramika
Cukřenka BLUE FLOWER s krásným květinovým vzorem se hodí při podávání kávy nebo čaje při všedních i svátečních příležitostech.
Cukřenka je vhodná do myčky.
S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelán, keramika |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590419115959 |
| Výška přepravní: | 9cm |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 10cm |
| Objem přepravní: | 0,9dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,275kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
