Polštářek INSPIRATION 40x40cm
Polštářek INSPIRATION 40 x 40 cm, bílá barva, povrchová úprava 100% polyester mikrovlákno, výplň 220 gr., 100% polyester.
Polštářek INSPIRATION 40 x 40 cm, bílá barva, povrchová úprava 100% polyester mikrovlákno, výplň 220 gr., 100% polyester.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštář + přikrývka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022208786 |
| Výška přepravní: | 14cm |
| Šířka přepravní: | 35cm |
| Hloubka přepravní: | 35cm |
| Objem přepravní: | 17,15dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,36kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
