Poklice skl. SMART PLUS 22cm s nylonovým úchytem
Poklice skleněná SMART PLUS 22 cm, s nylonovým úchytem.průměr: 22 cmmateriál: sklo, nylonový úchytSkleněná poklice SMART Plus 22 cm určená k pánvím a hrncům o průměru 22 cm. Poklice je vyrobena z kvalitního tvrzeného skla a doplněna tepelně odolným nylonovým úchytem, který je možno při skladování sklopit, čímž šetří skladovací prostor. Sklo je osazeno otvorem pro odvod přebytečných par.
Poklice skleněná SMART PLUS 22 cm, s nylonovým úchytem.průměr: 22 cmmateriál: sklo, nylonový úchytSkleněná poklice SMART Plus 22 cm určená k pánvím a hrncům o průměru 22 cm. Poklice je vyrobena z kvalitního tvrzeného skla a doplněna tepelně odolným nylonovým úchytem, který je možno při skladování sklopit, čímž šetří skladovací prostor. Sklo je osazeno otvorem pro odvod přebytečných par.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poklice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590419114631 |
| Výška přepravní: | 4cm |
| Šířka přepravní: | 22cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 1,936dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,475kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
