Poklice skl. SMART PLUS 16cm s nylonovým úchytem
Poklice skleněná SMART PLUS 16 cm, s nylonovým úchytem.průměr: 16 cmmateriál: sklo, nylonový úchytSkleněná poklice SMART Plus 16 cm určená k pánvím a hrncům o průměru 16 cm. Poklice je vyrobena z kvalitního tvrzeného skla a doplněna tepelně odolným nylonovým úchytem, který je možno při skladování sklopit, čímž šetří skladovací prostor. Sklo je osazeno otvorem pro odvod přebytečných par.
Poklice skleněná SMART PLUS 16 cm, s nylonovým úchytem.průměr: 16 cmmateriál: sklo, nylonový úchytSkleněná poklice SMART Plus 16 cm určená k pánvím a hrncům o průměru 16 cm. Poklice je vyrobena z kvalitního tvrzeného skla a doplněna tepelně odolným nylonovým úchytem, který je možno při skladování sklopit, čímž šetří skladovací prostor. Sklo je osazeno otvorem pro odvod přebytečných par.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poklice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590419114570 |
| Výška přepravní: | 4cm |
| Šířka přepravní: | 16cm |
| Hloubka přepravní: | 15cm |
| Objem přepravní: | 0,96dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,278kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
