Podložka do sprchy 43,5x43,5cm gum.
Protiskluzová podložka do vany, která zabrání náhodnému uklouznutí a pádu ve vaně nebo ve sprše.
Podložka do sprchy 43,5 x 43,5 cm, gumová.
rozměry: 43,5 x 43,5 cm
matriál: PVC
Protiskluzová podložka do vany, která zabrání náhodnému uklouznutí a pádu ve vaně nebo ve sprše.
rozměry: 43,5 x 43,5 cm
matriál: PVC
Protiskluzová podložka do vany, která zabrání náhodnému uklouznutí a pádu ve vaně nebo ve sprše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložka do sprchy, vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5906329302564 |
| Výška přepravní: | 43,5cm |
| Šířka přepravní: | 43,5cm |
| Hloubka přepravní: | 1,5cm |
| Objem přepravní: | 2,838375dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,35kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
