KGG753723L VARNÁ DESKA PLYN. ELECTROLUX
Plynová varná deska, 5 varných zón,ELECTROLUX KGG753723L,,Šetří až 20 % energie,Matně černé hořáky vhodné do myčky na nádobí,Deska vyrobena z temperovaného skla,Ovládací prvky Step Power,Litinové mřížky zaručující stabilitu,Dětská pojistka,Plynulá regulace výkonu,Pojistka hořáku,Elektrické zapalování,,Rozměry varné desky,Šířka varné desky 74 cm,Hloubka varné desky 51 cm,Hmotnost 15,3 kg,Připojení 230 V, Propan-butan, Zemní plyn,CELKOVÝ VÝKON:,Původní plyn: G20Y20 (2HY20) 20 mbar 10,35 kW,Náhrada plynu: G30/G31 (3B/P) 30/30 mbar 716 g/h,,Šířka balení 85,1 cm,Hloubka balení 62,6 cm,Výška balení
Plynová varná deska, 5 varných zón
ELECTROLUX KGG753723L
Šetří až 20 % energie
Matně černé hořáky vhodné do myčky na nádobí
Deska vyrobena z temperovaného skla
Ovládací prvky Step Power
Litinové mřížky zaručující stabilitu
Dětská pojistka
Plynulá regulace výkonu
Pojistka hořáku
Elektrické zapalování
Rozměry varné desky
Šířka varné desky 74 cm
Hloubka varné desky 51 cm
Hmotnost 15,3 kg
Připojení 230 V, Propan-butan, Zemní plyn
CELKOVÝ VÝKON:
Původní plyn: G20Y20 (2HY20) 20 mbar 10,35 kW
Náhrada plynu: G30/G31 (3B/P) 30/30 mbar 716 g/h
Šířka balení 85,1 cm
Hloubka balení 62,6 cm
Výška balení 16 cm
ELECTROLUX KGG753723L
Šetří až 20 % energie
Matně černé hořáky vhodné do myčky na nádobí
Deska vyrobena z temperovaného skla
Ovládací prvky Step Power
Litinové mřížky zaručující stabilitu
Dětská pojistka
Plynulá regulace výkonu
Pojistka hořáku
Elektrické zapalování
Rozměry varné desky
Šířka varné desky 74 cm
Hloubka varné desky 51 cm
Hmotnost 15,3 kg
Připojení 230 V, Propan-butan, Zemní plyn
CELKOVÝ VÝKON:
Původní plyn: G20Y20 (2HY20) 20 mbar 10,35 kW
Náhrada plynu: G30/G31 (3B/P) 30/30 mbar 716 g/h
Šířka balení 85,1 cm
Hloubka balení 62,6 cm
Výška balení 16 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové varné desky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16.2 kg |
| EAN: | 7333394137759 |
| Typ: | PLYNOVÁ |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Stopgas: | Ano |
| Zapalování: | V KNOFLÍKU |
| Rychlohořák: | Ano |
| Materiál pl. desky: | Sklokeramika |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Ovládání: | KNOFLÍKEM |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Bezp. vypínání: | Ano |
| Provedení rámečku: | BEZ RÁMEČKU |
| Výška s obalem: | 160 mm |
| Šířka s obalem: | 851 mm |
| Hloubka s obalem: | 626 mm |
| Šířka: | 74 cm |
| Hloubka: | 51 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 56 x 48 cm |
| Hmotnost výrobku: | 15,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
