2230 GRIL 36" CULINARY BLACKSTONE
Gril,Blackstone 2230DK 36" Culinary,,Typ grilu: Plynový,Systém grilování: Zavřený,Příkon: 11140 W,Grilovací deska: Rovná,Horní gril. deska: Rovná,Materiál grilovací desky: Litina,Grilovací plocha: Nepřilnavá,Odkapávací miska,Ostatní parametry: Regulace teploty,Konstrukce grilu: Zahradní,,Výška: 99,8 cm,Šířka: 169 cm,Hloubka: 129,8 cm,Hmotnost: 82 kg,,Barva: Černá,
Gril
Blackstone 2230DK 36" Culinary
Typ grilu: Plynový
Systém grilování: Zavřený
Příkon: 11140 W
Grilovací deska: Rovná
Horní gril. deska: Rovná
Materiál grilovací desky: Litina
Grilovací plocha: Nepřilnavá
Odkapávací miska
Ostatní parametry: Regulace teploty
Konstrukce grilu: Zahradní
Výška: 99,8 cm
Šířka: 169 cm
Hloubka: 129,8 cm
Hmotnost: 82 kg
Barva: Černá
Blackstone 2230DK 36" Culinary
Typ grilu: Plynový
Systém grilování: Zavřený
Příkon: 11140 W
Grilovací deska: Rovná
Horní gril. deska: Rovná
Materiál grilovací desky: Litina
Grilovací plocha: Nepřilnavá
Odkapávací miska
Ostatní parametry: Regulace teploty
Konstrukce grilu: Zahradní
Výška: 99,8 cm
Šířka: 169 cm
Hloubka: 129,8 cm
Hmotnost: 82 kg
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové grily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 84.5 kg |
| EAN: | 1220000491052 |
| Typ grilu: | PLYNOVÝ |
| Grilovací plocha: | NEPŘILNAVÁ |
| Horní gril. deska: | ROVNÁ |
| Grilovací deska: | ROVNÁ |
| Systém grilování: | ZAVŘENÝ |
| Odkapávací miska: | Ano |
| Výška: | 99,8 cm |
| Šířka: | 169 cm |
| Hloubka: | 129,8 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 82 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
