2147 GRIL 28" ORIGINAL BLACKSTONE
Gril,Blackstone 2147DK 28" Original,,Typ grilu: Plynový,Systém grilování: Zavřený,Příkon: 9960 W,Grilovací deska: Rovná,Horní gril. deska: Rovná,Materiál grilovací desky: Litina,Grilovací plocha: Nepřilnavá,Odkapávací miska,Ostatní parametry: Regulace teploty,Konstrukce grilu: Zahradní,,Výška: 93,5 cm,Šířka: 134,5 cm,Hloubka: 66 cm,Hmotnost: 41 kg,,Barva: Černá,
Gril
Blackstone 2147DK 28" Original
Typ grilu: Plynový
Systém grilování: Zavřený
Příkon: 9960 W
Grilovací deska: Rovná
Horní gril. deska: Rovná
Materiál grilovací desky: Litina
Grilovací plocha: Nepřilnavá
Odkapávací miska
Ostatní parametry: Regulace teploty
Konstrukce grilu: Zahradní
Výška: 93,5 cm
Šířka: 134,5 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 41 kg
Barva: Černá
Blackstone 2147DK 28" Original
Typ grilu: Plynový
Systém grilování: Zavřený
Příkon: 9960 W
Grilovací deska: Rovná
Horní gril. deska: Rovná
Materiál grilovací desky: Litina
Grilovací plocha: Nepřilnavá
Odkapávací miska
Ostatní parametry: Regulace teploty
Konstrukce grilu: Zahradní
Výška: 93,5 cm
Šířka: 134,5 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 41 kg
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové grily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 41 kg |
| EAN: | 1220000491212 |
| Typ grilu: | PLYNOVÝ |
| Grilovací plocha: | NEPŘILNAVÁ |
| Horní gril. deska: | ROVNÁ |
| Grilovací deska: | ROVNÁ |
| Systém grilování: | ZAVŘENÝ |
| Odkapávací miska: | Ano |
| Výška: | 93,5 cm |
| Šířka: | 134,5 cm |
| Hloubka: | 66 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 41 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
