2144 STOLNÍ GRIL 22" GRIDDLE BLACKSTONE
Gril stolní,Blackstone 2144DK 22" Griddle,,Typ grilu: Plynový,Systém grilování: Zavřený,Příkon: 7030 W,Grilovací deska: Rovná,Horní gril. deska: Rovná,Materiál grilovací desky: Litina,Grilovací plocha: Nepřilnavá,Odkapávací miska,Ostatní parametry: Regulace teploty,Konstrukce grilu: Stolní,,Výška: 33 cm,Šířka: 64 cm,Hloubka: 62 cm,Hmotnost: 23 kg,,Barva: Černá - Nerez,
Gril stolní
Blackstone 2144DK 22" Griddle
Typ grilu: Plynový
Systém grilování: Zavřený
Příkon: 7030 W
Grilovací deska: Rovná
Horní gril. deska: Rovná
Materiál grilovací desky: Litina
Grilovací plocha: Nepřilnavá
Odkapávací miska
Ostatní parametry: Regulace teploty
Konstrukce grilu: Stolní
Výška: 33 cm
Šířka: 64 cm
Hloubka: 62 cm
Hmotnost: 23 kg
Barva: Černá - Nerez
Blackstone 2144DK 22" Griddle
Typ grilu: Plynový
Systém grilování: Zavřený
Příkon: 7030 W
Grilovací deska: Rovná
Horní gril. deska: Rovná
Materiál grilovací desky: Litina
Grilovací plocha: Nepřilnavá
Odkapávací miska
Ostatní parametry: Regulace teploty
Konstrukce grilu: Stolní
Výška: 33 cm
Šířka: 64 cm
Hloubka: 62 cm
Hmotnost: 23 kg
Barva: Černá - Nerez
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové grily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 1220000491243 |
| Typ grilu: | PLYNOVÝ |
| Grilovací plocha: | NEPŘILNAVÁ |
| Horní gril. deska: | ROVNÁ |
| Grilovací deska: | ROVNÁ |
| Systém grilování: | ZAVŘENÝ |
| Odkapávací miska: | Ano |
| Výška: | 33 cm |
| Šířka: | 64 cm |
| Hloubka: | 62 cm |
| Hmotnost výrobku: | 23 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
