Pistole 8 funkcí, kov, SOFT.
materiál: kovová hlavice + ABS + TPR
vlastnosti:
- 8 režimů postřiku: plný, mlha, kužel, sprcha, proud, podlévání, střed, plochý
- adaptér CLICK
materiál: kovová hlavice + ABS + TPR
vlastnosti:
- 8 režimů postřiku: plný, mlha, kužel, sprcha, proud, podlévání, střed, plochý
- adaptér CLICK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole kov |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8590419770813 |
| Výška přepravní: | 3cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 0,924dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,24kg |
| Hmotnost: | 0kg |
| Elektroodpad: | |
| Listingový popis: | |
| Motor: | 0W |
| Auto konektor: | |
| Max. zdvihací síla s kladkou: | 0kg |
| Délka lana: | 0m |
| Max. zdvihací síla bez kladky: | 0kg |
| Přípojka motoru: | 0V |
| Průměr lana: | 0mm |
| Max. výška zdvihu bez kladky: | 0m |
| Max. výška zdvihu s kladkou: | 0m |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
