Motouz PP 100g mix barev 12500 dtex
Vyrábí se v široké barevné škále pro snadné rozlišení i dekorativní použití.
Motouz PP 100 g, mix barev, 12500 dtex.
hmotnost: 100 g
materiál: polypropylen
mix barev
Polypropylenový motouz (provázek) je univerzální pomocník pro domácnost, zahradu i dílnu.
Využijete jej pro balení balíků a krabic, svazování věcí při stěhování, organizaci ve sklepě či garáži, upevnění předmětů, vyvazování rostlin, přichycení sítí i drobné hobby a DIY projekty.
Je lehký, pevný a odolný vůči vlhkosti.
Díky UV stabilitě je vhodný i pro dlouhodobé venkovní použití.
Nehnije, snadno se s ním pracuje a spolehlivě drží uzel.
Vyrábí se v široké barevné škále pro snadné rozlišení i dekorativní použití.
hmotnost: 100 g
materiál: polypropylen
mix barev
Polypropylenový motouz (provázek) je univerzální pomocník pro domácnost, zahradu i dílnu.
Využijete jej pro balení balíků a krabic, svazování věcí při stěhování, organizaci ve sklepě či garáži, upevnění předmětů, vyvazování rostlin, přichycení sítí i drobné hobby a DIY projekty.
Je lehký, pevný a odolný vůči vlhkosti.
Díky UV stabilitě je vhodný i pro dlouhodobé venkovní použití.
Nehnije, snadno se s ním pracuje a spolehlivě drží uzel.
Vyrábí se v široké barevné škále pro snadné rozlišení i dekorativní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motouz |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595084003327 |
| Výška přepravní: | 8cm |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 8cm |
| Objem přepravní: | 0,512dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,1kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
