Motouz JUTA 200 g, 3,5 mm.
průměr: 3,5 mm
hmotnost: 200 g
délka návinu: 60 m
pevnost: 32 kg
Přírodní jutový motouz hnědé barvy s charakteristickou hrubou strukturou.
Je vhodný na balení balíků nebo dárků, pro dekorační účely, aranžování nebo zahradničení.
Motouz je biologicky rozložitelný.
průměr: 3,5 mm
hmotnost: 200 g
délka návinu: 60 m
pevnost: 32 kg
Přírodní jutový motouz hnědé barvy s charakteristickou hrubou strukturou.
Je vhodný na balení balíků nebo dárků, pro dekorační účely, aranžování nebo zahradničení.
Motouz je biologicky rozložitelný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motouz |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595084001149 |
| Výška přepravní: | 10cm |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 10cm |
| Objem přepravní: | 1dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,2kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
