Miska pr.28cm 2TONE nerez
Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.
Miska pr. 28 cm, 2TONE, nerez.
průměr: 28 cm
výška: 12,5 cm
tloušťka stěny: 0,35 mm
materiál: nerez
Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.
průměr: 28 cm
výška: 12,5 cm
tloušťka stěny: 0,35 mm
materiál: nerez
Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska nerez, drát |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022613610 |
| Výška přepravní: | 13cm |
| Šířka přepravní: | 29cm |
| Hloubka přepravní: | 29cm |
| Objem přepravní: | 10,933dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
