Miska 22cm 2TONE nerez
Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.
Miska pr. 22 cm, 2TONE, nerez.
průměr: 22 cm
výška: 11 cm
tloušťka stěny: 0,4 mm
materiál: nerez
Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.
průměr: 22 cm
výška: 11 cm
tloušťka stěny: 0,4 mm
materiál: nerez
Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska nerez, drát |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022110836 |
| Výška přepravní: | 10,5cm |
| Šířka přepravní: | 22cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 5,082dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,17kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
