Miska pr.14cm TONE nerez
Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.
Miska pr. 14 cm, TONE, nerez.
průměr: 14 cm
výška: 6,7 cm
tloušťka stěny: 0,4 mm
materiál: nerez
Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.
průměr: 14 cm
výška: 6,7 cm
tloušťka stěny: 0,4 mm
materiál: nerez
Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska nerez, drát |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022110881 |
| Výška přepravní: | 7cm |
| Šířka přepravní: | 15cm |
| Hloubka přepravní: | 15cm |
| Objem přepravní: | 1,575dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,085kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
