Košík na ovoce VANITY pr.23x11cm Cr
Koš je vyroben z kvalitního materiálu a snadno se udržuje.
Košík na ovoce VANITY, pr. 23 x 11 cm, Cr.
průměr: 23 cm
výška: 11 cm
Drátěný koš na ovoce VANITY využijete v každé kuchyni.
Koš je vyroben z kvalitního materiálu a snadno se udržuje.
průměr: 23 cm
výška: 11 cm
Drátěný koš na ovoce VANITY využijete v každé kuchyni.
Koš je vyroben z kvalitního materiálu a snadno se udržuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska nerez, drát |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022407196 |
| Výška přepravní: | 11cm |
| Šířka přepravní: | 23cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 5,819dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,19kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
