Miska HARMONIE 50 TE k žard.HARM.50 TE
Vhodná k žardiniéře 50 cm stejné barvy.
Miska HARMONIE 50 TE k žardiniéře HARMONIE 50 TE
Barva: teracota
Rozměry: 50 cm
Miska HARMONIE má vysokou pevnost a stabilitu, kvalitní plastové provedení s masivním okrajem.
Vhodná k žardiniéře 50 cm stejné barvy.
Barva: teracota
Rozměry: 50 cm
Miska HARMONIE má vysokou pevnost a stabilitu, kvalitní plastové provedení s masivním okrajem.
Vhodná k žardiniéře 50 cm stejné barvy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska Harmonie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8595096907590 |
| Šířka přepravní: | 50cm |
| Výška přepravní: | 6cm |
| Hloubka přepravní: | 50cm |
| Objem přepravní: | 15dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,406kg |
| Barva: | |
| Výška: | 6cm |
| Materiál: | plast |
| Šířka: | 50cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 50cm |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Typ květináče: | příslušenství |
| Typ příslušenství: | |
| Indoor/interiérový: | |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
