Forma zapékací obdél. 33x21cm CULINARIA keramická OR
Keramická obdélníková zapékací forma 33 x 21 cm CULINARIA Orange s praktickými držadly pro snadnou manipulaci, výška formy 6,5 cm, bílá a oranžová glazura, vnější strana formy má vlnkový reliéf. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.
Forma zapékací obdélníková 33 x 12 cm, CULINARIA, keramická, oranžová.
rozměry: 33 x 12 x 5 6,5 cm
materiál: keramika
barva: bílá a oranžová
Obdélníková zapékací forma CULINARIA Orange.
Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA Orange s praktickými držadly pro snadnou manipulaci.
Vnější strana formy má vlnkový reliéf.
Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.
elektrika: ne
plyn: ne
sklokeramika: ne
indukce: ne
myčka: ano
mikrovlnka: ano
trouba: ano
rozměry: 33 x 12 x 5 6,5 cm
materiál: keramika
barva: bílá a oranžová
Obdélníková zapékací forma CULINARIA Orange.
Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA Orange s praktickými držadly pro snadnou manipulaci.
Vnější strana formy má vlnkový reliéf.
Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.
elektrika: ne
plyn: ne
sklokeramika: ne
indukce: ne
myčka: ano
mikrovlnka: ano
trouba: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419043573 |
| Výška přepravní: | 6,5cm |
| Šířka přepravní: | 22cm |
| Hloubka přepravní: | 33cm |
| Objem přepravní: | 4,719dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,52kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
