Minipařeniště + deska sadbová papír.12 polí (3sady)
materiál: recyklovaný kart. papír + PS + PET
Minipařeniště + papírová sadbová deska - 12 polí, 3 SADY v balení.
- jednorázová sadbová deska, obsahuje 12 buněk (3 x 4 políček) + příslušenství
- dostatečný prostor pro start každého semínka
- průhledný plastový kryt zabezpečí vyšší teplotu, podporující klíčení semínek, rovněž ochrání malé rostlinky před průvanem
- po vyklíčení a při dostatečné síle rostlinky, možno zasadit do větších květináčů nebo přímo na vybrané skleníkové stanoviště
- rašlové buňky nebrání kořenům v růstu a rozloží se odhadem do 4 týdnů od umístění do skleníku.
Sada minipařeniště a sadbové rašelinové desky představuje praktickou pomůcku při předpěstování či pěstování rostlinného materiálu.
Sada obsahuje:
- 1 x papírová sadbová deska - 12 buněk (3 x 4)
- 1 x plastový průhledný kryt
- 1 x plastový zásobník na semínka
- 1 x zelený podtácek
Balení obsahuje 3 KOMPLETNÍ SADY.
celkový rozměr balení: 20 x 14,5 x 6 cm
materiál: recyklovaný kart. papír + PS + PET
- jednorázová sadbová deska, obsahuje 12 buněk (3 x 4 políček) + příslušenství
- dostatečný prostor pro start každého semínka
- průhledný plastový kryt zabezpečí vyšší teplotu, podporující klíčení semínek, rovněž ochrání malé rostlinky před průvanem
- po vyklíčení a při dostatečné síle rostlinky, možno zasadit do větších květináčů nebo přímo na vybrané skleníkové stanoviště
- rašlové buňky nebrání kořenům v růstu a rozloží se odhadem do 4 týdnů od umístění do skleníku.
Sada minipařeniště a sadbové rašelinové desky představuje praktickou pomůcku při předpěstování či pěstování rostlinného materiálu.
Sada obsahuje:
- 1 x papírová sadbová deska - 12 buněk (3 x 4)
- 1 x plastový průhledný kryt
- 1 x plastový zásobník na semínka
- 1 x zelený podtácek
Balení obsahuje 3 KOMPLETNÍ SADY.
celkový rozměr balení: 20 x 14,5 x 6 cm
materiál: recyklovaný kart. papír + PS + PET
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minipařeniště |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8590419251138 |
| Šířka přepravní: | 20cm |
| Výška přepravní: | 9,5cm |
| Hloubka přepravní: | 15,5cm |
| Objem přepravní: | 2,945dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,237kg |
| Výška: | 6cm |
| Šířka: | 14,5cm |
| Délka: | 20cm |
| Plocha: | 0m2 |
| Listingový popis: | |
| Typ: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
