Michelin MPX160CK
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Michelin
elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar
Dostupnost Skladem
Kód: 14524
Michelin MPX160CK
Značka: Michelin
MPX160CK 14524
Doprava zdarma
MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indučkním motorem 160 bar 3 písty potažené keramikou hnané systémem klikové hřídele 5m dlouhý elektrický kabel tepelná ochrana motoru možnost nastavení tlaku a tlakoměr pro jeho kontrolu zabudovaný systém na nasávání saponátu automatický ventil, který zastaví tlak při uvolnění spínače tlakové pistole moderní indukční (bezuhlíkový) motor s tichým chodem a minimální údržbou rám s držáky na příslušenství a velkými pojezdovými koly Standardní příslušenství: Tlaková pistole (43801) Prodlužovací nástavec s nastavitelnou tryskou (41806) Tlaková hadice 10 m (3780441) Průhledný vodní filtr (46185) Myčky Michelin jsou vybaveny špičkovým kovovým čerpadlem, které disponuje rovněž samonasávací funkcí. To v praxi znamená, že myčku lze připojit nejenom k obvyklému zdroji tlakové vody (kohoutek), ale lze pomocí hadice nasávat vodu i z nádrží, kbelíku, barelu, sudu nebo vodních toků. Jste tak plně nezávislí na zdroji vody, což se často hodí v řadových garážích, chatách apod.Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Annovi Reverberi Via Aldo Moro 40, 41030 Bomporto, Italy email: infoar@annovireverberi.it
Doplňkové parametry
Kategorie: Michelin
Záruka: 24
Hmotnost: 33 kg
EAN: 8016287145244
Příkon: 2900 W
Typ motoru: 230 V / 50 Hz, indukční
Vinutí motoru: Cu
Max. tlak: 160 bar
Pracovní tlak (max.): 140 bar
Průtok: 510 l/hod
Max. teplota na vstupu: 50 °C