Maltovník kulatý 45l PH
Každá šarže prochází testováním v testovacích zařízení výrobce.
Plastový maltovník kulatý o objemu 45 l je vhodný pro míchání sypkých pytlovaných hmot s vodou jako jsou malty, betony, spárovací a samonivelační hmoty.
Nabízené maltovníky mohou sloužit nejen pro zedníky, ale i zahradkáře k odnášení listí, posečené trávy, plevele aj. zahradního odpadu.
Tento produkt je vyroben 100% z recyklovaného materiálu, bez těžkých kovů, odolný povětrnostním vlivům a bez zápachu.
Každá šarže prochází testováním v testovacích zařízení výrobce.
Nabízené maltovníky mohou sloužit nejen pro zedníky, ale i zahradkáře k odnášení listí, posečené trávy, plevele aj. zahradního odpadu.
Tento produkt je vyroben 100% z recyklovaného materiálu, bez těžkých kovů, odolný povětrnostním vlivům a bez zápachu.
Každá šarže prochází testováním v testovacích zařízení výrobce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maltovník |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 5902455506012 |
| Šířka přepravní: | 50cm |
| Výška přepravní: | 33cm |
| Hloubka přepravní: | 50cm |
| Objem přepravní: | 82,5dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,425kg |
| Druh nářadí: | ostatní |
| Typ příslušenství: | |
| Určení: | |
| Listingový popis: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
