Lepidlo kontaktní 120ml CHEMOPRÉN EXTRÉM
Speciální kontaktní lepidlo CHEMOPRÉN EXTRÉM 120 ml je vhodné k lepení extrémně namáhaných spojů s vyšší odolností.
objem: 120 ml
pro materiál: kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot
bez obsahu toluenu
pro extrémě namáhané spoje
po promíchání okamžitě použitelné
extrémní odolnost vůči teplotě až do 120 °C
konečná pevnost za 24 hod
plně vodovzdorné
rychle a lehce zpracovatelné
vysoká okamžitá pevnost
odolává dlouhodobému namáhání v ohybu
Speciální kontaktní lepidlo CHEMOPRÉN EXTRÉM 120 ml je vhodné k lepení extrémně namáhaných spojů s vyšší odolností.
pro materiál: kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot
bez obsahu toluenu
pro extrémě namáhané spoje
po promíchání okamžitě použitelné
extrémní odolnost vůči teplotě až do 120 °C
konečná pevnost za 24 hod
plně vodovzdorné
rychle a lehce zpracovatelné
vysoká okamžitá pevnost
odolává dlouhodobému namáhání v ohybu
Speciální kontaktní lepidlo CHEMOPRÉN EXTRÉM 120 ml je vhodné k lepení extrémně namáhaných spojů s vyšší odolností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepidlo kontaktní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5997272383090 |
| Šířka přepravní: | 4cm |
| Výška přepravní: | 16cm |
| Hloubka přepravní: | 4cm |
| Objem přepravní: | 0,256dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,125kg |
| Pozor křehké: | |
| Objem: | 120ml |
| Typ látky: | lepidlo |
| Způsob aplikace: | |
| Listingový popis: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
