Lem trávníku JACOB 10cmx6m ZE
Lem trávníku JACOB lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.
rozměr (V x D): 10 cm x 6 m
barva: zelená
Lem trávníku JACOB lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.
barva: zelená
Lem trávníku JACOB lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lem trávníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 692445258094 |
| Šířka přepravní: | 28cm |
| Výška přepravní: | 18cm |
| Hloubka přepravní: | 28cm |
| Objem přepravní: | 14,112dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,82kg |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | plast |
| Typ: | |
| Délka: | 0cm |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
