Lem trávníku GARDEN FENCE 16cmx5,9m PH ZE tm. (G851) (10ks)
Lem trávníku, určený k oddělení trávníku od záhonu, či cestičky. Je vyroben z pevného, odolného plastu. Výška 16 cm, délka 5,9 m, zelená barva, 10 ks v balení.
rozměry: 16 cm x 5,9 m
materiál: plast
barva: zelená
Lem trávníku, určený k oddělení trávníku od záhonu, či cestičky. Je vyroben z pevného, odolného plastu. Výška 16 cm, délka 5,9 m, zelená barva, 10 ks v balení.
materiál: plast
barva: zelená
Lem trávníku, určený k oddělení trávníku od záhonu, či cestičky. Je vyroben z pevného, odolného plastu. Výška 16 cm, délka 5,9 m, zelená barva, 10 ks v balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lem trávníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 5905197640082 |
| Šířka přepravní: | 17cm |
| Výška přepravní: | 60,5cm |
| Hloubka přepravní: | 9,5cm |
| Objem přepravní: | 9,77075dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,9kg |
| Barva: | zelená |
| Typ: | obrubníky |
| Délka: | 590cm |
| Materiál: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
