Lem trávníku 20cmx9m ZE
Lem trávníku lze použít na zahradě jako obrubník a je vhodný pro oddělení vašeho záhonku od travnaté plochy nebo chodníčku
rozměry: (D x V): 9 m x 20 cm
barva: zelená
Lem trávníku lze použít na zahradě jako obrubník a je vhodný pro oddělení vašeho záhonku od travnaté plochy nebo chodníčku
barva: zelená
Lem trávníku lze použít na zahradě jako obrubník a je vhodný pro oddělení vašeho záhonku od travnaté plochy nebo chodníčku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lem trávníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 8590419447340 |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Výška přepravní: | 20cm |
| Hloubka přepravní: | 13cm |
| Objem přepravní: | 3,38dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,08kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
