RLL 600 A60 E27 bulb 7W WW D RETLUX
LED žárovka classic 7W E27,,energetická třída D,7 W E 27 běžná patice,LED žárovka, klasický tvar 7 W, patice E27, 3000K - teplá bílá, životnost více než 25000h,,LED žárovka,Klasický tvar 7 W,Populární náhrada za vláknovou žárovku 69 W,Energetickátřída D,Patice E27,220-240V,3000K - teplá bílá,Životnost více než 25000h,Světelný tok: 950 lm,Rozměry: 105*60mm (d*Ø),,
LED žárovka classic 7W E27
energetická třída D
7 W E 27 běžná patice
LED žárovka, klasický tvar 7 W, patice E27, 3000K - teplá bílá, životnost více než 25000h
LED žárovka
Klasický tvar 7 W
Populární náhrada za vláknovou žárovku 69 W
Energetická třída D
Patice E27
220-240V
3000K - teplá bílá
Životnost více než 25000h
Světelný tok: 950 lm
Rozměry: 105*60mm (d*Ø)
energetická třída D
7 W E 27 běžná patice
LED žárovka, klasický tvar 7 W, patice E27, 3000K - teplá bílá, životnost více než 25000h
LED žárovka
Klasický tvar 7 W
Populární náhrada za vláknovou žárovku 69 W
Energetická třída D
Patice E27
220-240V
3000K - teplá bílá
Životnost více než 25000h
Světelný tok: 950 lm
Rozměry: 105*60mm (d*Ø)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590669362400 |
| Energetická třída: | D |
| Typ hlavy: | A60 |
| Závit / Patice: | E27 |
| Napětí: | 220-240 |
| Příkon: | 7 W |
| Úsporný ekvivalent: | 69 W |
| Provedení: | CLASSIC |
| Životnost: | 25 000 hod |
| Světelný tok: | 950 lm |
| Index podání barev (Ra): | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Počet spínacích cyklů: | 15 000 |
| Teplota chromatičnosti (CCT): | 3 000 K |
| Barva světla: | TEPLÁ BÍLÁ |
| Stmívatelnost: | NE |
| Délka: | 11 mm |
| Průměr: | 6 mm |
| Výška: | 6 cm |
| Hmotnost výrobku: | 37 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
