Lampa solární pr.11,8cm, v.42,7cm, 12LED, PH ČER
Obsahuje 12 úsporných LED se žlutým světlem a mihotavým efektem - simulujícím světlo svíčky.
Lampa solární pr. 11,8 cm, v. 42,7 cm, 12LED, PH ČER.
průměr: 11,8 cm
výška: 42,7 cm
12 LED
Solární lampa je úsporným, pohodlným a hlavně dekoračním řešením osvětletní zahrady.
Lampa je vybavena solárním panelem, který se přes den na slunci nabije a v noci svítí.
Lampa slouží jako doplněk k osvětlení vaší zahrady.
Obsahuje 12 úsporných LED se žlutým světlem a mihotavým efektem - simulujícím světlo svíčky.
průměr: 11,8 cm
výška: 42,7 cm
12 LED
Solární lampa je úsporným, pohodlným a hlavně dekoračním řešením osvětletní zahrady.
Lampa je vybavena solárním panelem, který se přes den na slunci nabije a v noci svítí.
Lampa slouží jako doplněk k osvětlení vaší zahrady.
Obsahuje 12 úsporných LED se žlutým světlem a mihotavým efektem - simulujícím světlo svíčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampa solární, osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022548493 |
| Výška přepravní: | 13cm |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Hloubka přepravní: | 35cm |
| Objem přepravní: | 5,915dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,18kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
