Lampa solární 1LED 10,8x10,8x14cm PH ČER
Lampa slouží jako doplněk k osvětlení vaší zahrady.
Lampa solární 1LED, 10,8 x 10,8 x 14 cm, PH ČER.
rozměry: 10,8 x 10,8 x 14 cm
materiál: plast
barva: černá
Solární lucerna černá - plastová.
Lampa je vybavena solárním panelem, který se přes den na slunci nabije a v noci svítí.
Lampa slouží jako doplněk k osvětlení vaší zahrady.
rozměry: 10,8 x 10,8 x 14 cm
materiál: plast
barva: černá
Solární lucerna černá - plastová.
Lampa je vybavena solárním panelem, který se přes den na slunci nabije a v noci svítí.
Lampa slouží jako doplněk k osvětlení vaší zahrady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampa solární, osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419113276 |
| Výška přepravní: | 15,2cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 11cm |
| Objem přepravní: | 1,8392dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,219kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
