Květináč RATOLLA ROUND 21,7 v.14,2cm,3,4l,ANTR (S433) závěsný
Závěsný plastový květináč RATOLLA ROUND, který věrně imituje ratanový výplet, rozzáří Vaší terasu, verandu nebo balkón, je vhodný na převislé květiny.
rozměry (pr. x V): 21,7 x 14,2 cm
objem: 3,4 l
materiál: plast
barva: antracit
s miskou
Závěsný plastový květináč RATOLLA ROUND, který věrně imituje ratanový výplet, rozzáří Vaší terasu, verandu nebo balkón, je vhodný na převislé květiny.
objem: 3,4 l
materiál: plast
barva: antracit
s miskou
Závěsný plastový květináč RATOLLA ROUND, který věrně imituje ratanový výplet, rozzáří Vaší terasu, verandu nebo balkón, je vhodný na převislé květiny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináč závěsný |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 5905197097411 |
| Šířka přepravní: | 21,7cm |
| Výška přepravní: | 28cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 6,686638dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,213kg |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | plast |
| Výška: | 0cm |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 0cm |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Typ květináče: | |
| Typ příslušenství: | |
| Indoor/interiérový: | |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
