Květináč SUNNY 1 30 v.23cm, CIHL (R736), dekor
Vyroben z vysoce odolného plastu
Květináč Sunny DBSU barva cihlová + dekor
Rozměry: průměr - 30 cm, výška - 23 cm
Objem: 7 l
Vyroben z vysoce odolného plastu
Rozměry: průměr - 30 cm, výška - 23 cm
Objem: 7 l
Vyroben z vysoce odolného plastu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináč Sunny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 5905197202501 |
| Šířka přepravní: | 30cm |
| Výška přepravní: | 42,5cm |
| Hloubka přepravní: | 30cm |
| Objem přepravní: | 38,25dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,306kg |
| Barva: | cihlová |
| Materiál: | plast |
| Výška: | 0cm |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 0cm |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Typ květináče: | |
| Typ příslušenství: | |
| Indoor/interiérový: | |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
