Květináč RATOLLA ROUND 22 v.19,5cm,4,2l,BÉŽ tm. (7529U) s miskou
Plastový květináč RATOLLA ROUND, který věrně imituje ratanový výplet, je vhodný do interiéru, na terasy i balkóny.
rozměry (pr. x V): 22 x 19,5 cm
objem: 4,2 l
materiál: plast
barva: tmavě béžová
s miskou
Plastový květináč RATOLLA ROUND, který věrně imituje ratanový výplet, je vhodný do interiéru, na terasy i balkóny.
objem: 4,2 l
materiál: plast
barva: tmavě béžová
s miskou
Plastový květináč RATOLLA ROUND, který věrně imituje ratanový výplet, je vhodný do interiéru, na terasy i balkóny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináč ratanový PH |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5905197076362 |
| Šířka přepravní: | 22cm |
| Výška přepravní: | 19,5cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 9,438dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,258kg |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | plast |
| Výška: | 0cm |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 0cm |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Typ květináče: | |
| Typ příslušenství: | |
| Indoor/interiérový: | |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
