Květináč GRACIA STANDART 20x20x17,4cm ANTR
Elegantní květináč GRACIA STANDART na nožkách je skvělým doplňkem každého interiéru.
Květináč GRACIA STANDART 20 x 20 x 17,4 cm, ANTR.
rozměry: 20 x 20 x 17,4 cm
materiál: plast
barva: květináč - antracit, nožky - béžová
Elegantní květináč GRACIA STANDART na nožkách je skvělým doplňkem každého interiéru.
rozměry: 20 x 20 x 17,4 cm
materiál: plast
barva: květináč - antracit, nožky - béžová
Elegantní květináč GRACIA STANDART na nožkách je skvělým doplňkem každého interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináč Gracia |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 5905197570433 |
| Výška přepravní: | 17,4cm |
| Šířka přepravní: | 20cm |
| Hloubka přepravní: | 20cm |
| Objem přepravní: | 6,96dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,265kg |
| Materiál: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Druh nářadí: | |
| Velikost lopaty: | |
| Délka: | 0mm |
| Listingový popis: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
