Květináč dekorační double 23,5x11,5x10,8cm, kov, mix dekorů, mix b
Dekorační plechový květináč je vkusným doplňkem, který ozdobí Váš byt, balkon, terasu či zahradu.
Dekorační květináč - double 23,5 x 11,5 x 10,8 cm, kov, mix barev.
celkové rozměry (š x h x v): 23,5 x 11,5 x 10,8 cm
hmotnost: 260 g
materiál: kov
mix barev a dekorů:
- bílá / dekor botanická zahrada
- šedá / dekor květinový trh
Double květináč s rukojetí.
Dekorační plechový květináč je vkusným doplňkem, který ozdobí Váš byt, balkon, terasu či zahradu.
celkové rozměry (š x h x v): 23,5 x 11,5 x 10,8 cm
hmotnost: 260 g
materiál: kov
mix barev a dekorů:
- bílá / dekor botanická zahrada
- šedá / dekor květinový trh
Double květináč s rukojetí.
Dekorační plechový květináč je vkusným doplňkem, který ozdobí Váš byt, balkon, terasu či zahradu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináč, dekorace plech. |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8720573167260 |
| Hmotnost přepravní: | 0,227kg |
| Výška přepravní: | 20cm |
| Šířka přepravní: | 11,5cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 5,29dm3 |
| Pozor křehké: | |
| Barva: | |
| Výška: | 10,5cm |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 23,5cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 11,5cm |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Typ květináče: | |
| Typ příslušenství: | |
| Indoor/interiérový: | Ano |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
