LW 1214 KUCHYŇSKÁ VÁHA PROFICOOK
Kuchyňská váha,PROFICOOK LW 1214,,Digitální lžičková váha pro přesné vážení malého množství potravin,Vhodná pro koření, čaj, bylinky, potravinové doplňky, mouku, cukr atd.,Přísady jednoduše važte přímo z obalu,Také pro odměřování tekutin - 45 ml,Držadlo z nerezové oceli,LCD displej,Snadné čištění díky odnímatelné vážicí lžíci,Rozsah měření až 300 g po 0,1 g,Nastavitelné měrné jednotky - g, oz,Funkce tárování (funkce přídavného vážení),Automatické vypnutí prodlužuje životnost baterie,Funkce Hold - pohodlné zmrazení výsledku měření,Rukojeť s poutkem na zavěšení,Indikace slabé baterie,Provoz na b
Kuchyňská váha
PROFICOOK LW 1214
Digitální lžičková váha pro přesné vážení malého množství potravin
Vhodná pro koření, čaj, bylinky, potravinové doplňky, mouku, cukr atd.
Přísady jednoduše važte přímo z obalu
Také pro odměřování tekutin - 45 ml
Držadlo z nerezové oceli
LCD displej
Snadné čištění díky odnímatelné vážicí lžíci
Rozsah měření až 300 g po 0,1 g
Nastavitelné měrné jednotky - g, oz
Funkce tárování (funkce přídavného vážení)
Automatické vypnutí prodlužuje životnost baterie
Funkce Hold - pohodlné zmrazení výsledku měření
Rukojeť s poutkem na zavěšení
Indikace slabé baterie
Provoz na baterie: 2x 1,5 AAA (baterie nejsou součástí dodávky)
Barva nerez
PROFICOOK LW 1214
Digitální lžičková váha pro přesné vážení malého množství potravin
Vhodná pro koření, čaj, bylinky, potravinové doplňky, mouku, cukr atd.
Přísady jednoduše važte přímo z obalu
Také pro odměřování tekutin - 45 ml
Držadlo z nerezové oceli
LCD displej
Snadné čištění díky odnímatelné vážicí lžíci
Rozsah měření až 300 g po 0,1 g
Nastavitelné měrné jednotky - g, oz
Funkce tárování (funkce přídavného vážení)
Automatické vypnutí prodlužuje životnost baterie
Funkce Hold - pohodlné zmrazení výsledku měření
Rukojeť s poutkem na zavěšení
Indikace slabé baterie
Provoz na baterie: 2x 1,5 AAA (baterie nejsou součástí dodávky)
Barva nerez
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské váhy bez misky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4006160012149 |
| S aplikací: | Ne |
| Max. nosnost: | 0,3 kg |
| Jednotky: | G/OZ/ML |
| Auto ON/OFF: | Ano |
| Napájení: | BATERIE |
| Výška: | 25,5 cm |
| Šířka: | 6,3 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Barva: | NEREZ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
