Vypeckovávač třešní strojek 15,5x9,5cm PH CULINARIA Red
Odpeckovač třešní CULINARIA Red má celkovou výšku 26 cm, rozměr základny 15,5 x 9,5 cm. Výrobek je v bílé barvě s červenými prvky a má gumové přísavky pro zajištění stability při práci.
Odpeckovač třešní CULINARIA Red má celkovou výšku 26 cm, rozměr základny 15,5 x 9,5 cm. Výrobek je v bílé barvě s červenými prvky a má gumové přísavky pro zajištění stability při práci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8591022440261 |
| Výška přepravní: | 23cm |
| Šířka přepravní: | 12cm |
| Hloubka přepravní: | 21cm |
| Objem přepravní: | 5,796dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,418kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
