Teploměr 25,5cm dřevěný HAPPY GREEN
Dřevěný teploměr 25,5 x 5,5 cm má dvě stupnice v rozpětí - 40 až + 50 st. Celsia / - 40 až + 120 st. Fahrenheita. Je opatřen háčkem na zavěšení. Rozměry: 25,5 x 5,5 cm.
Dřevěný teploměr 25,5 x 5,5 cm má dvě stupnice v rozpětí - 40 až + 50 st. Celsia / - 40 až + 120 st. Fahrenheita. Je opatřen háčkem na zavěšení. Rozměry: 25,5 x 5,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022400630 |
| Výška přepravní: | 1cm |
| Šířka přepravní: | 9cm |
| Hloubka přepravní: | 33cm |
| Objem přepravní: | 0,297dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
