Taška síťovka PRETTY UP 35x35cm, dlouhé ucho, ČRV
Praní v pračce na 30 st. C.
Taška síťovka PRETTY UP 35 x 35 cm, dlouhé ucho, ČRV.
rozměry: 35 x 35 cm
materiál: bavlna
barva: červená
nosnost: 5 kg
Síťovka Pretty Up s dlouhým uchem v červené barvě, je praktická a velmi skladná pro každodenní nákupy.
Síťovka má pevná dlouhá ucha, takže ji pohodlně můžete nosit na rameni.
Je pevná a odolná, unese i středně velký nákup.
Její hlavní výhodou je, že zcela nahradí jednorázové igelitové tašky.
Praní v pračce na 30 st. C.
rozměry: 35 x 35 cm
materiál: bavlna
barva: červená
nosnost: 5 kg
Síťovka Pretty Up s dlouhým uchem v červené barvě, je praktická a velmi skladná pro každodenní nákupy.
Síťovka má pevná dlouhá ucha, takže ji pohodlně můžete nosit na rameni.
Je pevná a odolná, unese i středně velký nákup.
Její hlavní výhodou je, že zcela nahradí jednorázové igelitové tašky.
Praní v pračce na 30 st. C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022589984 |
| Výška přepravní: | 5cm |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Hloubka přepravní: | 14cm |
| Objem přepravní: | 0,91dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,028kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
