Tác 36,5x18x3,5cm PH RŮŽ CULINARIA
Servírovací tác CULINARIA 36,5 x 18 x 3,5 cm je určený k podávání nejrůznějších pokrmů a pochutin. Tác je vyroben z odolného plastu a je vhodný od myčky na nádobí.
Servírovací tác CULINARIA 36,5 x 18 x 3,5 cm je určený k podávání nejrůznějších pokrmů a pochutin. Tác je vyroben z odolného plastu a je vhodný od myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419043856 |
| Výška přepravní: | 4cm |
| Šířka přepravní: | 20cm |
| Hloubka přepravní: | 37cm |
| Objem přepravní: | 2,96dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,17kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
