Tác 35x26x2cm PH RŮŽ CULINARIA
Plastový tác CULINARIA v růžové barvě, je vhodný na servírování, přenášení potravin a nápojů.
Tác 35 x 26 x 2 cm, PH, CULINARIA, RŮŽ.
rozměry: 35 x 26 x 2 cm
materiál: plast
barva: růžová
Plastový tác CULINARIA v růžové barvě, je vhodný na servírování, přenášení potravin a nápojů.
rozměry: 35 x 26 x 2 cm
materiál: plast
barva: růžová
Plastový tác CULINARIA v růžové barvě, je vhodný na servírování, přenášení potravin a nápojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022601679 |
| Výška přepravní: | 2cm |
| Šířka přepravní: | 27cm |
| Hloubka přepravní: | 36cm |
| Objem přepravní: | 1,944dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
